Haber

AK Parti Büyük İstanbul Buluşması’na nasıl gidebilirim? İşte ulaşım rehberi!

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, 7 Mayıs Pazar günü yapılacak Büyük İstanbul Buluşması’na ulaşım için ulaşım rehberi yayınladı. İstanbul’un dört bir yanından 10 bin otobüs kalkacak. Marmaray’a entegre ücretsiz ring seferleri olacak. Atatürk Havalimanı metrosu ile direkt ulaşım da mümkün olacak.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, ‘Asrın Buluşması’ amacıyla düzenlenecek Büyük İstanbul Buluşması için çalışmalarını sürdürüyor. Milyonlarca kişinin barınacağı miting alanında hummalı çalışmalar devam ederken, vatandaşların alana kolayca ulaşabilmesi için ulaşım rehberi yayınlandı.

OTOBÜS

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin gazetecilere verdiği bilgiye göre, vatandaşların miting alanına hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için 39 ilçeden toplam 10 bin otobüs hareket edecek. Her ilçede ilçe başkanlıklarının belirlediği noktalardan otobüsler hareket edecek.

MARMARAY

Marmaray ile miting alanına gelmek isteyenler Yeşilyurt/Yeşilköy durağında inecekler. Buradan ralli alanına kısa aralıklarla sık sık ücretsiz ring seferleri yapılacak.

METRO

Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattını tercih edecek vatandaşlar, G-1 ve G-2 kapılarından yürüyerek buluşma alanına ulaşabilecek.

ATATÜRK HAVALİMANI – MİLLİ BAHÇE HARİTASI

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu