Yaşam

Bu gece Firebirds var mı yok mu, neden olmasın? 10 Şubat 2023 No Firebirds bugün ara verdi yeni bölüm haftaya mı? ATV Yayını!

ateş kuşları Bozdağ Sinema imzalı, ilk bölümü 13 Ocak 2023’te yayınlanan, Benal Tairi’nin yönettiği, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in yazdığı dram Türk televizyon dizisidir. Bu gece Firebirds var mı yok mu, neden olmasın? 10 Şubat 2023 Firebirds bugün yok mu ortası mı haftaya yeni bölüm mü? ATV Yayını!

FIREBIRD SERİSİ BUGÜN MEVCUT MU YA DA DEĞİL, NEDEN OLMASIN?

Bugün 10 Şubat 2023 Cuma Ateş Kuşları dizisi atv yayın akışında yer almadı. Dizi bugün ekranda olmayacak. Bu hafta yaşanan deprem nedeniyle dizi birçok kanalda gösterilmeyecek. Sarsıntı bölgesinden anlık gelişmeler ATV’den aktarılıyor.

10 ŞUBAT 2023 ATV YAYINI

  • 19:00 – Ana Haberler
  • 21:00 – Shake Özel Ortak Yayını

FIREBIDS YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin yeni bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

FIREBIDS SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Firebirds’in büyük testi

Gülayşe, Çatal’ın inine girer.

Ali, Gülayşe’yi Çatal’a, Mercan ve Zıpkın’ı babasına karşı savunmaya çalışırken, Gülayşe Yakup için umutsuzluğa kapılır ve tehlikeli sulara dalar. Çatalın inine giriyor, o. Ayrıca Fork’un zulasını da çalar.

Zıpkın ve Mercan gerçeğin peşinde!

Mercan ve Zıpkın, Eyüboğlu Konağı’nda geçmişin izini sürmeye ve yanlış olanı kanıtlamaya kararlıdır. Zipkin’in planı işlemeye başlar. Peki Eyüboğlu, Mercan’ı kimliksiz işe alacak mı? Zıpkın ve Mercan, yirmi yıl önceki o gece Gülayşe’yi alt üst eden kadını bulabilecek midir?

Firebirds’in büyük testi

Gülayşe’nin peşinde olan Çatal, şimdi parasının peşindedir ve daha da tehlikelidir. Bu para Fork’u Firebirds’e bir adım daha yaklaştıracak. Ateş Kuşları’nın kardeşlik bağı bu sefer farklı bir sınav verecek.

Köksüz bununla kurtulacak mı?

Geçmişte Çatal’dan kaçarak gözlerini Gülayşe’den uzak tutmaya çalışan köksüzler sonunda yakalanmıştır. Köksüzler bu kez Gülayşe’yi savunmayı nasıl başaracak?

haber-huyuk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu