Yaşam

Müge Anlı’da 3 doz ortaya çıktı! Genç kızı dolandıran şifacı için yolun sonu hapis oldu

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, depremzedelere hizmet vermek için deprem bölgelerinde konuşlandırılan “Müge Anlı ve Arkadaşları Aşevleri” için takipçileri ve dostlarının desteğiyle yaptığı yardım çalışmaları kapsamında 55 milyon lirayı aşkın bağış topladı. depremden sonra başladı. Kıdemli gazeteci, Kızılay’ın yürüttüğü aşevleri kampanyasına ek olarak, izleyicileri ve arkadaşlarının da desteğiyle bölgeye insani yardımdan oluşan 10 yardım tırı gönderdi.

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, 4 şehre uzanan 2’si cinayet, 1’i dolandırıcılık olmak üzere 3 belgeyi daha inceledi. Açıklığa kavuşturduğu 3 belgeden 6 zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

AYLAR SONRA CİNAYATA ZAFER OLDUĞU ANLATILDI

Kuzeni Kubilay Güney tarafından dövülerek öldürüldüğü bilinen 46 yaşındaki iki çocuk babası Ümit Sedat Özcan’ın, ölümünden 5 ay sonra öldürüldüğü ortaya çıktı. Ümit Sedat Özcan cinayetiyle ilgili olarak gözaltına alınan maktulün kuzenleri; Kubilay Güney, Gülşah Güney, Kürşat Güney ve kuzeni Kubilay Güney’in eşi Melike Güney, “Kasten öldürme” suçundan tutuklandı.

İŞÇİ KENDİNE SOPA İLE VURARAK ÖLDÜ!

31 Ocak’ta Antalya Serik’te aracıyla kaybolan 64 yaşındaki 7 çocuk babası Şükrü Güven’in birlikte alkol aldığı ve kendisinden 30 yaş küçük meslektaşı Bekir Demiray tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. ondan daha, kafasına bir sopayla. Sorgusunda cinayeti itiraf eden zanlı, “Kasten Cinayet” suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İNSANLARIN DİNİ DUYGULARINI İSTİSMAR ETTİ

2 yıl önce beyin tümörü ile mücadele eden ve görme yetisini kaybeden 18 yaşındaki Merve Yıldırım’ı 2 yıl önce gözlerini açacağı vaadiyle dolandıran şifacı Adem Önal, Ankara’da düzenlenen operasyonda gözaltına alındı. . Dolandırıcılıktan çok sayıda sabıka kaydı bulunan Adem Önal, Dolandırıcılık ve Dini İnanç ve Duygularını İstismar Ederek İstismar Suçlarından tutuklandı.

habertusba.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu