Haber

Yalıçapkını 22. bölüm fragmanında sular durmuyor! “Sana güvenemez miyim?”

Yalıçapkını 22. bölümde Ferit’in ortadan kaybolması Seyran’ın kafasını karıştırır. Aradığı soruya cevap arayan Seyran, Ferit’in peşine düşer. Kingfisher yeni bölüm fragmanında “Bana yalan söylüyor. Şu an kesinlikle kız arkadaşıyla birlikte” diyen Seyran, Ferit’le güven sorunu yaşamaya devam ediyor.

Seyran’ın tavrından rahatsız olan Ferit, bunaldığını düşünür ve “Güven ya da güvenme” diyerek son noktayı koyar. Ferit’le arasını düzeltmeye ve sorunları çözmeye çalışan Seyran, Ferit’in hatalarını tekrarladığını görünce hayal kırıklığına uğrar.

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın, yönetmenliğini Burcu Alptekin ve Alptekin Bozkurt’un üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger’in üstlendiği Yalıçapkını 22. bölümüyle 3 Mart Cuma akşamı 20:00’de Star TV’de yayınlanacak.

Seyran’la konuştuktan sonra hem öfkelenen hem de duyduklarından etkilenen Halis Ağa, köşkte ve iş yerinde yeni kurallar getirir. Ferit’in de işlerine karıştığı Halis Ağa’nın sözleri çok ağır. Seyran ise beklenmedik bir atılım yapar. Suna ve Abidin arasındaki hisler ağırlaşır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu