Ekonomi

Cardano kripto para birimi gelişimine öncülük ediyor, fiyat artışı takip ediyor

Cardano($ADA), Puantiye($DOT), Kusama ($KSM), Hedera ($HBAR), Aptos ($APT), Durum ($SNT), Chainlink ($LINK), Cosmos ($ATOM) ve Ethereum ($ETH) gibi diğer büyük kripto para birimlerini geride bırakarak kripto para geliştirme faaliyetlerinde öncü olmaya devam ediyor. Bu bilgiler, Santiment’in geçen ay GitHub depolarındaki etkinliği değerlendiren olaya dayalı ölçümlerine dayanmaktadır. Firmanın yaklaşımı, doğruluğu sağlamak için taahhütlerin tekrarlanmasını önlerken çatal eylemlerini izlemeyi ve taahhütleri itmeyi içerir.

Cardano’nun geliştirme faaliyetlerindeki artışa güçlü bir pazar performansı eşlik etti. Geçtiğimiz iki hafta içerisinde Cardano’nun fiyatı %36,5, ADA adres etkinliği %23, balina işlemleri ise %32 arttı. Zincir içi aktivitedeki bu genel artış, Cardano ağına olan ilginin ve bağlılığın arttığını gösteriyor.

Aylık ortalama getirideki potansiyel %2,5’lik düşüşe rağmen, geçmiş veriler ADA’nın Kasım ayı fiyatı için olumlu bir görünüme işaret ediyor. Veriler, bu ay ADA fiyatında potansiyel %43,5’lik bir artışa işaret ediyor; bu, yatırımcılar için önemli bir getiri anlamına geliyor ve Cardano’nun pazardaki konumunu daha da sağlamlaştırıyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu