Haber

Felipe Melo: Alex’le konuştum, sezon sonu bir yardım maçı düşünüyoruz

Türkiye, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerle sarsıldı. Türkiye’yi derinden etkileyen sarsıntının ardından futbol camiasının kıymetli isimleri tek yürek oldu.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremlerin ardından Beşiktaş forması giyen Josef de Souza ile Türkiye’de birçok takımın formasını terletmiş olan Türk vatandaşı Mert Nobre, Socrates Dergisi’nin sosyal medya hesabından canlı yayında gol sevinci yaşadı. depremzedeler için yardım toplama

Canlı yayın; Elano Blumer, Roberto Carlos, Mousa Sow, Bobo, Luciano, Gustavo Henrique, Andre Santos, Mehmet Aurelio, Ivan de Souza, Willian Arao, Holosko, Adriano Correia ve Beto katıldı. Alex de Souza, Taffarel, Zico, Alex Teixeira, Willian, Felipe Melo ve Philippe Coutinho gönderdikleri görüntülerle pekiştirildi.

“Bir saat önce Alex ile konuştum”

Yardım gecesine katılan Felipe Melo, Alex ile görüştüğünü ve dönem sonunda bir yardım maçı düzenlemek istediğini söyledi.

“Bu kampanya dışında. Yardım konusunu çok düşündüm. Belki ileride bağışlar için özel bir maç düzenleriz. Türk insanının desteğe ihtiyacı var. Yapacak çok işimiz var. Konuşmak bile zor. Türkiye’yi çok seviyorum. Hatta benim Türkiye’de doğmuş bir çocuğum var” Alex de Souza ile bir saat önce görüştüm. Biliyorsunuz sadece Fenerbahçe’nin değil herkesin idolü. Bir karar verdik.”

“Sezon sonu oynayalım”

“Yıl sonunda maçımız var dedik. Şu anda bütün dünya Türkiye’yi konuşuyor. Belki bir ay sonra kimse Türkiye’den bahsetmez. Herkes bu olayları unutacak ama unutmayalım. Oynarız.” O zaman bir maç. Gün Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un günü değil. Gün birlik olma zamanı. Milletin kenetlenmesi gerekiyor. Türkiye için birlik olmamız lazım. Allah Türkiye’yi korusun inşallah. Ben yapacağım. her şey benim gücümde.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu