Haber

Jorge Jesus, Fenerbahçe’nin teknik direktörlüğü görevinden ayrıldı

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Medipol Başakşehir’i 2-0 mağlup eden Fenerbahçe’nin teknik direktörü Jorge Jesus, “Bugün itibariyle Fenerbahçe’nin teknik direktörü değilim. Bunu birkaç hafta önce başkanımıza söyledim. Kendisini bilgilendirdim. yeni bir arama başlatabileceğini söyledi.” söz konusu.

İsa, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı değerlendirmede, Ziraat Türkiye Kupası finalini keyifli bir şekilde tamamladıklarını ve kupayı aldıklarını söyledi.

Fenerbahçe’nin uzun süredir kupayı alamadığını hatırlatan Jesus, şunları söyledi:

“Bu kupayı kazanmak hem Fenerbahçe tarihinde hem de kariyerimde önemliydi. Ligde mücadelemizi son haftaya kadar sürdürdük. Kupayı almak bizim için önemli. Başkanımıza buradan teşekkür etmek istiyorum. Bana Türkiye’ye gelip çalışma fırsatı veriyor ve bana her zaman benimle çalışma fırsatı veriyor.” Hayranlarımıza bire bir teşekkür etmek istiyorum. Her maçta bana sevgi gösterdiler. Bu formda konuşuyorum çünkü bu bir veda. Bugün itibariyle Fenerbahçe’nin teknik direktörü değilim. Bunu liderimize birkaç hafta önce söyledim. Yeni birini ararken, içeri girebilmesi için ona bilgiyi verdim.”

“Buradan derin yaralarla ayrılıyorum.” İsa, “Türk halkına çok teşekkür ediyorum. Bu ülkede büyük bir trajedi yaşandı. Türk halkının ne kadar büyük ve harika olduğunu gördüm. Duygu dolu bir halk. Umarım tekrar görüşürüz.” sözlerini kullandı.

(sürecek)

inonuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu